Witam Was wszystkich serdecznie, dzisiaj mamy Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu! Tak, w 1977 północno-amerykańskie Stowarzyszenie Wegetarian ustaliło, iż będziemy go celebrować co roku, 1 października.

Z tej okazji Patrycja z Pat-Dream wydała nowego ebooka, w którym znajdziecie gotowe jadłospisy, łącznie 38 przepisów bez skomplikowanych składników, wszystkie w pełni roślinne, bez białego cukru oraz bez glutenu, porady na temat wegańskich zakupów, triki w kuchni i nie tylko:)

Oprócz tego znajduje się tam również mój artykuł, w którym obalam 10 mitów związanych z weganizmem, serdecznie POLECAM!

E-booka możecie kupić tutaj – https://sklep.pat-dream.pl/produkt/pomysl-na-jadlospisy/

To jednak nie wszystko! Dla wszystkich osób śledzących WegaFitness niespodzianka – 20% zniżki na wszystkie Ebooki na stronie Pat-Dream, do końca roku! Wystarczy w miejsce kuponu zniżkowego wpisać hasło wegafitness.

Jeżeli jeszcze jecie mięso, to może jest to idealny dzień dla Was, by chociaż je ograniczyć lub nawet całkiem wyeliminować z diety? Zyska na tym Wasze zdrowie, nasza planeta, a przede wszystkim zwierzęta, które codziennie zabijane są po to, by zaspokajać nasze kubki smakowe oraz w celu produkcji pseudo-żywności, które nie ma żadnych wartości, a sama jej produkcja jest po prostu nie-efektywna (czy wiecie, że średnio do produkcji 1000kcal produktów mięsnych potrzeba 8000kcal ze zbóż n nasion? Nie wspominając już o hektolitrach wody, czy ma to sens? Jasne, że nie!).

Dzisiejszy wpis trochę chaotyczny właściwie, tak jak wszystko w moim życiu, teraz siedzę przy komputerze z kanapką z wegańską nutellą, przedtem zjadłem wegańskie Magnum z migdałami oraz dwie porcje grochówki, moja toaleta chyba będzie jutro płakać.

Jest jeszcze jedna sprawa, o które chciałbym Wam przypomnieć, od kilku dni trwa na moim profilu (a właściwie FanPejdżu, jak to się fachowo nazywa) na Facebooku akcja, w której zbieram lajki, każde polubienie mojej Facebookowej strony to 20 groszy na ortezy dla krówki Dziuni, dla której zorganizowano już trzecią akcję zbiórkową, proszę, niech nie przeraża Was kwota, którą trzeba uzbierać, wystarczy jeden sms, jeden mały przelew, by krówka mogła chodzić oraz cieszyć się życie, co więcej, nawet nie musicie nic przelewać, po prostu udostępnijcie tego posta, zdobądźcie lajka dla mojej strony na Facabooku a ja przeleję wszystko co mam na polskim koncie…

Post znajduje się tutaj – WWW.FACEBOOK.COM/POMAGAMY.DZIUNI

Po uzyskaniu 4000 lajków wrzucam screena pierwszego przelewu, jeśli to trochę pomoże – zwiększam stawkę, od 4000 do 5000 lajków – 25 groszy za każdego lajka, na dzień dzisiejszy tyle mogę przekazać, mam nadzieję, że zbiorę tą ilość jak najszybciej i wtedy pomyślimy dalej, gdyż zbiórka trwa do grudnia!

Pomożemy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *