Witam serdecznie, prace nad nowym e-bookiem cały czas są w toku, o czym zapewne wiecie z konta na Instagramie oraz Facebooku, czego się w nim dowiecie? Przede wszystkim czeka Was szereg artykułów na temat odżywiania, suplementacji oraz treningów, wszystko oczywiście poparte dowodami w postaci badań naukowych, nie chcemy rozsiewać opinii bez znaczenia lecz fakty, które pomogą Wam na wegańskiej lub choćby częściowo roślinnej drodze życia.

Jak wskazują hashtagi #wegańskifitness – to właśnie to, co znajdzie się w e-booku, oczywiście będzie również kilka rzeczy, o których z Patrycją z Pat-Dream.PL nie wspomnimy aż do premiery, tak trochę żeby Was pomęczyć;).

Dzisiaj bardzo ważna sprawa, niektórzy z Was zaglądający na moją stronę internetową niekoniecznie przeglądają profil na Facebooku, więc i tutaj o tym wspomnę, a mianowicie o inicjatywie ProVeg w postaci petycji o umieszczenie hodowli zwierząt jako czynnika zmiany klimatu na agendzie Szczytu Klimatycznego ONZ w Polsce. Jeżeli chcecie podpisać petycję to kliknijcie po prostu na zdjęcie poniżej.

Moim zdaniem kompletnie karygodnym faktem jest to, że czynnik ten nie został od razu umieszczony na agendzie i musimy my, ludzie świadomi konsekwencji wyborów żywieniowych walczyć o to, by umieścić tam coś, co jest sprawą kompletnie oczywistą, to tak jakby na konferencji o zasobach wody nie wspomnieć o wodzie…

Ostatni news dzisiejszego dnia – sporo osób już do mnie pisze w sprawie ćwiczeń, propozycji posiłków – wracam więc do udzielania treningów personalnych online, tym razem jednak w nieco zmienionej formule, ceny będą niższe lecz jakość prowadzonych usług pozostanie taka sama. Do tej pory karta treningowa ulegała zmianie co miesiąc, teraz będzie to robione na życzenie klienta, nowe pakiety już wkrótce znajdą się na stronie, oczywiście Was o tym powiadomię, będzie oczywiście też możliwość ich szerszego dostosowania do własnych wymogów, mam nadzieję, że nowa forma przypadnie wam do gustu:).

Na zakończenie mała graficzka, która świetnie ukazuje to, co złego dzieje się z nasza planetą…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *