Witam, ten tydzień był całkiem zajęty dla mnie pod każdym względem, w pracy inwentaryzacja więc przygotowania do niej trwały pełną parą, a dla niektórych zwierzchników oczywiście najważniejsze było co innego;), oprócz tego wypuściłem nieco materiałów na Youtube. Cały czas wraz z Patrycją Michalis pracujemy nad ebookiem, trzeba go porządnie dopieścić, Patrycja dodaje coraz to nowsze przepisy oraz wstawia mega zdjęcia, pod względem graficznym będzie to naprawdę cudeńko, oprócz tego tak jak mówiłem wcześniej znajdziecie w nim mnóstwo cennych informacji popartych badaniami naukowymi, bez ściemy, bez opinii – tylko fakty.

Premiera e-booka odbędzie się już 5 kwietnia, a sprzedawany będzie ze sklepu internetowego Patrycji, który znajduje się po tym adresem, oczywiście w Jej asortymencie znajdują się również inne e-booki, w jednym z nich znajduje się też mój artykuł;).

Ten czwartek był czwartkiem tłustym, więc należało sobie porządnie podnieść poziom insuliny, z tej okazji pojechałem do Tesco po brownie, wegańskie lody Ben&Jerrys oraz pizzę, pomimo tego, że jest to tylko zwykła pizza z wegańskim serem jest bardzo dobra, a ja po prostu dodaję do niej parę dodatków. W sobotę natomiast napchałem się wegańskimi pączkami, w końcu po co tylko Tłusty Czwartek, lepiej cały tłusty tydzień;).

Na śniadanie jednak w sobotę były po prostu wrapy, więc nie aż tak niezdrowo, potem zaczęła się pączkowe wariactwo.

Dzisiaj chciałbym też powiadomić wszystkich o zmianie, która nastąpiła na stronie Patronite – jak niektórzy pamiętają pozmieniałem progi i przez to usunąłem wszystkie osoby, które mnie tam wspierały, teraz jednak dostępne są nowe progi:). Mam nadzieję, że już wkrótce usunę wszelkie reklamy na stronie dzięki Twojej pomocy.

Link do profilu na Patronite – https://patronite.pl/WegaFitness

Od przyszłej soboty dla wszystkich, którzy wspierają mnie kwotą 10zł będzie odbywał się czat o godzinie 20:00 czasu polskiego, to cena jednej kawy, a za tą kwotę otrzymasz wsparcie trenera personalnego, odpowiem na wszelkie pytania, podzielimy się naukowymi badaniami z zakresu żywienia oraz przepisami na wegańskie potrawy, Twoja pomoc to ogromna motywacja do tworzenia nowych materiałów.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc i zapraszam na mój kanał Youtube oraz konto Instagram, linki dostępne na górze.

2 Replies to “Blog #44 – Czat trenera, premiera ebooka!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *