Nawet nie spodziewałem się takiego odzewu na post, który zamieściłem zaledwie wczoraj na Facebooku – to naprawdę świetna wiadomość, tym bardziej dla organizacji, która otrzyma przez cały rok 5% przychodów ze sprzedaży e-booka #wegańskifitness, który tworzymy wraz z Patrycją Michalis , znajdą się tam przepisy, artykuły na podstawie publikacji naukowych, a same przepisy tworzone są z myślą głównie o osobach trenujących (oczywiście tych dla łasuchów też nie zabraknie, w końcu trzeba mieć czasem jakiegoś cheatmeala;)). E-book odpowie na wiele pytań, z którymi boryka się typowa osoba zaczynająca swoją przygodę zarówno z weganizmem jak i treningami – czy soja jest taka zła, co to jest IF, jak obliczać zapotrzebowanie kaloryczne, a jak makra, czy warto jeść warzywa z puszki,  a może lepsze są mrożone?

Naprawdę warto go kupić, a premiera już 5 kwietnia! Tym bardziej,  że za każdą sprzedaną sztukę wybrana przez Was organizacja otrzyma od nas wsparcie finansowe.

Chciałbym się też z Wami podzielić wiadomością, która też ściśle dotyczy bloga – kilka dni temu w ankiecie zdecydowaliście,  że ma się tutaj pojawić więcej przepisów – tak też oczywiście będzie, wiadomości ze świata weganizmu zagościły już na stałe na stronie właśnie dzięki Waszemu głosowaniu, a sam blog jest jednym z pierwszych w Polsce, na którym pojawiają się te informacje w języku polskim. Jeżeli macie jakieś propozycje co do materiałów, które mają się  tutaj pojawiać – zachęcam do kontaktu ze mną w celu utworzenia kolejnych ankiet – będziemy tworzyć ten blog razem:).

Pozdrawiam!

2 Replies to “Blog #45 – Komu pomożemy e-bookiem #WegańskiFitness?”

  1. Czy istnieje przedsprzedaż e-booka? W jakiej cenie ? Chciałabym go zakupić;-)

    Pozdrawiam

    Ps bardzo Panu dziękuję za bycie oraz promowanie weganizmu 😉

    1. Cześć, niestety e-book nie jest w przedsprzedaży, jednak już niedługo premiera – 5 kwietnia, sam się nie mogę doczekać:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *