A więc nastał ten dzień i ta chwila, e-book, nad którym wraz z Patrycją Michalis pracowaliśmy przez pół roku już jest w sprzedaży!

– Artykuły poparte badaniami naukowymi, przekazujemy fakty #bezściemy, pod koniec każdego z nich znajdziesz adnotacje do publikacji na dany temat – jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to zapraszam >>>TUTAJ<<< – pełny spis treści.
– Przepisy podzielone na kategorie: śniadania, obiady, kolacje oraz desery, duża ilość przepisów wysoko-białkowych, dla osób nie tolerujących glutenu również się coś znajdzie. Do każdego z nich przyporządkowane są makra oraz ilość kalorii – nie ma więc problemu z wpisaniem ich do dowolnej aplikacji zliczającej kalorie.
– Interesujesz się jogą? W ebooku #wegańskifitness również znajdziesz coś dla siebie – od czego zacząć i co ma ona wspólnego z rezygnacją z jedzenia mięsa – na te pytania odpowie nie kto inny jak Natalia Rucka, nasz gość specjalny.
– Jeśli szukasz artystycznego natchnienia – nie ma sprawy, każdy przepis ozdobiony jest pięknymi zdjęciami.
– 5 % ze sprzedaży ebooka przekazujemy na Azyl dla Świń Chrumkowo.

#wegańskifitness to 100 stron z przepisami, poradami oraz artykułami, dowiecie się w nim między innymi jak rozpocząć swoją przygodę z siłownią, jak efektywnie spalać tłuszcz, czy soja jest rzeczywiście taka zła i nie tylko. Naszą publikację możecie kupić w sklepie Patrycji za 59,99 , nie trzeba posiadać konta PayPal do zakupu, wystarczy karta płatnicza!

Co więcej – patroni, którzy wspierają moją działalność w serwisie PATRONITE otrzymali właśnie kupon na 10 % zniżki na zakup e-booka – jeżeli w przyszłości chcesz otrzymywać tego rodzaju bonifikaty zapraszam do wspierania mnie w tym serwisie – będę mógł pozbyć się reklam na stronie oraz pomagać naszym braciom mniejszym jeszcze częściej poświęcając więcej czasu na publikacje, nawet 5 zł to ogromna pomoc!

Aby zakupić e-booka wystarczy przejść na stronę www.sklep.pat-dream.pl i dokonać zakupu lub kliknąć w dowolne zdjęcie w tym artykule, UWAGA! Jeżeli kupisz #wegańskifitness otrzymasz również zniżkę na pozostałe e-booki w sklepie Patrycji, a w nich pomysły na jadłospisy, babeczki i nie tylko, wszystko bez glutenu i białego cukru!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *