Witam Was serdecznie, nastał koniec Majówki, wszyscy wracają do domów z urlopu, ja również kończę wylegiwanie się w słońcu (choć nie do końca tak było, ze względu na objazdy) oraz wracam z walizką pełną produktów oraz opakowań po produktach, które kupiłem w kwietniu oraz maju. Dzisiaj również czeka mnie pracowity dzień, muszę przygotować kolacje oraz lunche na cały tydzień, nakręcić jeden odcinek ulubieńców miesiąca (a będą dwa w tym miesiącu, czeka Was odcinek specjalny z ulubieńcami z Niemiec!), mam nadzieję jeszcze zrobić trening oraz zakupy.

Podczas wolnego czasu oczywiście był wegański grill oraz co najważniejsze pochłanianie naturalnej witaminy D ze Słońca oraz powtarzanie sobie anatomii, co zapewne widzieliście na moim Instagramie, dbałem o to, żeby codziennie wrzucać aktualizacje, niestety przez cały okres Majówki nie zrobiłem ani jednego treningu, co będę musiał oczywiście nadrobić, by wyglądać jak człowiek. Zbliża się również kolejny etap mojego odrobaczania o czym również Wam opowiem na Youtube.

Ogólnie rzecz biorąc chciałem dzisiaj wspomnieć pewną rzecz, jakiś czas temu na grupie Wegetarianie oraz Weganie zauważyłem wypowiedź pewnego cwaniaczka, który stwierdził, iż mięso jest zdrowe, jest to poparte badaniami i, że całe to „pieprzenie” wegetarian” nie ma sensu. Dlaczego tego typu wypowiedzi nigdy nie są okraszone szeregiem linków do badań naukowych, które potwierdzają opinię atakującego? Naprawdę, jeżeli chcecie zabłysnąć, zróbcie to w inteligentny sposób, a nie siląc się na idiotyczne i obraźliwe teksty w stronę osób, które rzeczywiście robią coś dla tej planety, robią coś dla innych ludzi, dla swojego zdrowia i dla zdrowia innych. Zarówno jako przeszły mięsożerca jak i obecny bardzo chętnie przyjmę wszelkie fakty naukowe, jeśli ktoś mi udowodni, że jedzenie mięsa jest mi NIEZBĘDNE do życia, że bez tego nie przeżyję, zacznę jeść je ze skutkiem natychmiastowym.

Lecz jak zwykle mamy do czynienia z tym samym, NIKT jeszcze nie zbliżył się w jednym nawet procencie do przekonania mnie w jakikolwiek sposób, iż jest to prawda, gdyż wszelkie wypowiedzi kierowane w stronę wegan to stek bzdur i bezwartościowych opinii, które wynikają z głębokiego poczucia winy samych atakujących, gdyż wewnętrznie są przekonani o swoim nieprawidłowym postępowaniu. Może wyznaczę nagrodę za udowodnienie weganom, iż mięso jest niezbędne do życia i zdrowe?:)

Póki co zapraszam do wykładu Dra Greggera , który pięknie porównuje rozwój nauki o dietetyce z rozwojem wiedzy o szkodliwości papierosów, dopiero po 7000 badań naukowych (!!!) stwierdzono, że palenie jest szkodliwe, zajęło to dziesiątki lat i zabiło miliony ludzi, zanim lekarze opłacani przez koncerny tytoniowe w końcu zaczęli mówić prawdę o szkodliwości tego procederu:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *