Cześć! Właśnie skończyłem dwugodzinną naukę poprzedzoną dziesięcioma seriami przysiadów, a jako, że kawa, którą wypiłem podczas nauki jeszcze trochę działa to postanowiłem wpisać się na bloga:). Jak wiele z Was wie moja grupa na Facebooku zmieniła nazwę na „Polscy Weganie i Wegetarianie”, link do niej znajdziecie na górnym pasku menu, zaraz obok linka do strony WegaFitness na Facebooku, zmieniła się również polityka prywatności grupy, od teraz jest ona grupą zamkniętą, z racji tego, że w najbliższych miesiącach szykuję kilka niespodzianek, do których chciałbym by tylko grupowicze mieli dostęp:).

W tym tygodniu nie będę miał za bardzo czasu na pisanie artykułów na stronę, jestem obecnie w bardzo ważnym miejscu w moim życiu i muszę się skupić tylko i wyłącznie na tym, jednak w planach mam przede wszystkim – mity na temat weganizmu – grupowicze podsunęli mi niesamowite pomysły oraz teksty, którymi wszystkożercy ich obrzucają, czasami nawet nie mieści mi się w głowie co niektórzy z nich wymyślają, a jak już słyszę o nauczycielce biologii mówiącej o tym, że ludzie są biologicznie przystosowani do jedzenie mięsa to aż się cukinia w kieszeni otwiera:D. Kolejną rzeczą, która mnie niesamowicie interesuje to wpływ diety surowej na przyrost masy mięśniowej – to ciekawa rzecz zaproponowana mi przez jedną z moich najwierniejszych fanek, mam takie małe postanowienie. Jako, że mój weganizm wziął się czysto z podejścia naukowego, a względy etyczne przyszły później (przeprowadziłem na sobie eksperyment żywieniowy), bardzo chciałbym przeprowadzić eksperyment z dietą surową, zmierzyć masę mięśniową, tłuszczową, obwód w pasie, wagę etc, dokładnie jak zrobiłem to z pozostałymi eksperymentami.

Jedynym problemem dla mnie będzie dostarczenie odpowiedniej ilości kalorii, przebywanie ponad 10 godzin poza domem również nie jest pomocne, więc będzie mnie to kosztowało trochę pracy no i przede wszystkim kreatywności, może pojawią się wtedy również przepisy z kuchni RAW? Co Wy na to?:). W każdym razie to są moje dwa pomysły na najbliższy czas, strona będzie również otrzymywała dodatkową funkcjonalność kiedy w końcu będę mógł się tym zająć na porządnie, jeśli macie jakieś pomysły – chętnie zapraszam do sugestii tutaj lub na grupie Polscy Weganie i Wegetarianie – https://www.facebook.com/groups/polscy.weganie.wegetarianie/

Dziękuję za to, że ze mną jesteście i wspieracie mnie i moją pracę duchowo każdego dnia:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *