Firma THIS wypuszcza serię wegańskich alternatyw dla mięsa w UK, już w czerwcu ich produkty dostępne będą w sklepach Holland & Barret. Właściciele zaprosili internetowych trolli komentujących negatywnie ich profil na Instagramie by spróbowali ich produktów jeszcze przed premierą – skosztowali wegańskiego boczku, „kurczaka” tikka oraz kawałków „kurczaka” z solą i czarnym pieprzem.

Wśród komentarzy znalazły się takie perełki jak „wygląda jak gówno”, „suche jak…”, kilku z trollujących przyjęło zaproszenie do degustacji, jak się ona potoczyła? Wśród opinii testujących znalazły się takie wypowiedzi jak: „tekstura identyczna jak kurczak”, „muszę przyznać, że mi smakuje”, najlepsze zostawiono na koniec – wegański bekon, po skosztowaniu troll zażyczył sobie następną porcję.

Andy Shovel i Pete Sharman rozpoczęli swoją działalność w przemyśle spożywczym sprzedając burgery z wołowiny, jednak w 2016 roku sprzedali firmę i postanowili … jeść mniej mięsa, tak narodził się nowy pomysł na alternatywy dla mięsa, których oprócz kilku firm nie ma za wiele w Wielkiej Brytanii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *