Dzisiaj post z nieco innej beczki, a mianowicie co jakiś czas postaram się Wam tutaj wrzucić jakiegoś wegańskiego newsa, zobaczymy czy pomysł się przyjmie:D zapraszam do komentowania.

James Cameron, który również jest weganinem oraz producent filmowy Jon Landau będą serwować jedynie wegańskie potrawy na planie sequela popularnego kilka lat temu filmu Avatar, który dotknął w znacznym stopniu aspekt szkodliwej ingerencji człowieka w środowisko naturalne. Ekipa stwierdziła, że to co serwowane będzie na planie filmu musi się zgadzać z jego przesłaniem, Landau rozmawiając z Fandom UK powiedział: „Dostarczamy wegańskie potrawy ekipie, tylko i wyłącznie. Nie zmuszamy jednak nikogo kto nie chce by jadł na planie”.

„Robimy to bazując na roślinnej inicjatywie, która naszym zdaniem jest ważna nie tylko ze względów zdrowotnych ale również z powodu środowiska” , wyjaśnił, „Mówimy więc: słuchajcie, jeśli będziemy Wam zapewniać posiłki musimy trzymać się naszych wartości, zapewniamy więc w pełni roślinny catering”.

Świetna informacja dla fanów Jamesa Camerona jak i Avatara, ja sam na pewno wybiorę się na film do kina, a Wy?

Źródło: livekindly.co

2 Replies to “Na planie Avatara 2 serwuje się jedynie wegańskie jedzenie!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *