W przyszłym miesiącu odbędzie się premiera nowego filmu dokumentalnego pokazującego między innymi materiały z około 100 farm z Wielkiej Brytanii, dokument o tytule „Kraina Nadziei i Chwały – ukryta prawda ferm zwierzęcych Wielkiej Brytanii” zostanie wyświetlony w Kent 1 lutego br.

Tod Bradbury, menedżer kampanii Animal Aid, przeprowadzi krótką przemowę przed premierą opisując śledztwo Animal Aid – z których kilka zostanie przedstawionych w dokumencie – i co możemy zrobić by powstrzymać okrutne i przerażające praktyki, które zostały ukazane podczas przeprowadzania śledztwa.

Film ten został stworzony przez Surge – organizację aktywistyczną wspieraną przez Earthling Eda (znany brytyjski aktywista). Podczas rozmów o filmie Surge stwierdziło: „W 2005 roku film Ziemianie stał się kluczowym dokumentem w ruchu ochrony praw zwierząt. W Wielkiej Brytanii jednakże stwierdzenie „to się nie dzieje u nas w kraju” słyszane było stanowczo za często”.

„Chcieliśmy wyjaśnić wszelkie nieścisłości. Za pomocą ‘Krainy Nadziei i Chwały’ chcemy pokazać jak tak naprawdę wygląda przemysł zwierzęcy w UK przy pomocy najbardziej aktualnych materiałów, również tych, które jeszcze nigdy nie były publikowane z około 100 ferm z całej Wielkiej Brytanii.”

Po projekcji można oczywiście liczyć na wsparcie, gdyż tego typu materiały są bardzo ciężkie do oglądania, nieformalna grupa wsparcia odbędzie się w kawiarni Gubelkian po premierze, gdzie będzie można porozmawiać i wymienić się spostrzeżeniami.

Koszt biletów to od £5 do £8.70, możecie je kupić klikając TUTAJ lub na zdjęcie poniżej.

Źródło: plantbasednews

3 Replies to “Nowy wegański film dokumentalny – Kraina Nadziei i Chwały.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *