Użytkownik Reddita, Kitchenninja11 przyznał się do podawania potajemnie produktów mlecznych swojej dziewczynie, która jest weganką, przez co doznała nawrotu poważnego przypadku trądzika. W dyskusji na ten temat mówił, iż jego partnerka przeszła na weganizm z powodów zdrowotnych i twierdziła, że dzięki temu jej skóra się oczyściła lecz miał już dosyć produktów roślinnych i nachodziła go ochota na makaron z serem z wkrojoną parówką (swoją drogą – taki posiłek można bez problemu przygotować po wegańsku).

„Chciałem udowodnić jej, że to całe ‚pozbyłam się wysypki’ to tylko jej wymysł, ale spie…łem sprawę i trądzik jej wrócił. Przez ostatnie dwa miesiące codziennie opróżniałem pojemnik wegańskiej śmietanki do kawy i wlewałem tą z mleka krowiego. Już chciałem wyskoczyć krzycząc ‚niespodzianka! Możesz jeść co tylko chcesz’ lecz okazało się, że przez ten cały czas nosiła bardzo obfity podkład. Wczoraj wieczorem zobaczyłem ją bez niego… wyglądało to jakby insekty chciały wydostać się z jej twarzy…”

„Czuję się źle, ale robiłem to dla jej własnego dobra!” – Post spotkał się z ogromną falą krytyki ze strony użytkowników – oczywiście z wiadomych powodów. A może tak by pozbyć się strachu przed Aids u pana kitchenninja11 należy mu wstrzyknąć zainfekowaną krew? Kto jest za?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *