O influencerach na Youtube, którzy przechodzili na dietę roślinną tylko po to by zarobić jak najwięcej pieniędzy jest ostatnio bardzo głośno, z racji tego, że algorytmy reklam znacząco się pozmieniały nie są w stanie już się utrzymać z tych przychodów, dlatego w desperackiej próbie odbicia się od dna wracają do jedzenia zwierząt i ich wydzielin by wzbudzić kontrowersje, a co za tym idzie – zwiększyć przepływ nieopodatkowanej gotówki.

Timothy jest jednym z nich, przez 35 dni był na głodówce, podczas której pił tylko wodę, w celu „uleczenia” się również pił swój mocz, a następnie swoje problemy ze zdrowiem przypisał weganizmowi, pomimo tego, iż praktycznie nie przyjmował żadnych kalorii. Na wzmiankę zasługuje to, iż Tim jest zwolennikiem teorii płaskiej Ziemi…

W wywiadzie dla The Times mówi, że krowa pasąca się na trawie jest jak najbardziej wegańska jeśli chodzi o pożywienie, gdyż może wyżywić jednego człowieka przez trzy miesiące. Stwierdził też, że następnym jego krokiem będzie własnoręczne zabicie zwierzęcia. Oczywiście żadna z tych rzeczy, wywiadów, filmów, nie jest stworzona dla rozgłosu;).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *