Wegański youtuber Andrew Taylor, który zasłynął na całym świecie po swojej transformacji dzięki bardzo niekonwencjonalnej diecie opartej jedynie na ziemniakach odkrył niedawno, że jego zdjęcia przed i po używane są bez jego zgody na stronie promującej głodówki oraz dietę ketogeniczną , która jak wiadomo ma rację bytu tylko i wyłącznie, jeśli jest oparta na produktach roślinnych.

Zdjęcia po jego interwencji oraz konsultacji z prawnikami zostały usunięte ze strony, jednak według autorów artykułu „Paul” (skłamano nawet podając jego imię) zrzucił prawie 20kg dzięki głodówkom, jednak w rzeczywistości stało się tak dzięki specyficznej diecie ziemniaczanej, Andrew przez 6 tygodni szukał odpowiedniego pokarmu – którym właśnie stał się ziemniak. Dzisiaj pomaga innym ludziom walczyć z uzależnieniem od jedzenia, z którym sam się zmagał.

Jak mówiło już wiele lekarzy, między innymi Dr Gregger czy Dr Barnard diety ketogeniczne stworzone są dla osób, dla których szybkie zrzucenie wagi jest ważniejsze niż ich zdrowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *