Witam serdecznie,

Jak wiele z Was wie jestem Trenerem Personalnym, nie zawsze oczywiście interesowałem się fitness oraz zdrowym podejściem do życia – więcej o mojej wędrówce oraz transformacji możecie przeczytać na stronie O MNIE, tymczasem zapraszam Was do treningów online, które od pewnego czasu znajdują się w mojej ofercie.

Treningi podzielone są na różnego rodzaju pakiety, które można dostosować do swoich indywidualnych potrzeb:

Pakiet PROPOZYCJE POSIŁKÓW – Jednorazowy koszt 99zł, w pakiecie otrzymujesz:

– Propozycję 5 śniadań, obiadów, kolacji oraz przekąsek (wegańskich) dostosowanych do Twoich preferencji żywieniowych opartych o innowacyjny system punktowy obliczony według Twojego zapotrzebowania.

– Kartę logowania posiłków, która umożliwi Ci dostosowanie się do założonego planu oraz śledzenie wartości spożywanych posiłków.

– 3 miesięczne wsparcie poprzez e-mail, które pomoże Ci w dostosowaniu punktów do aktualnych założonych przez Ciebie celów.

————————————————

Pakiet ROZPISKA TRENINGOWA – Jednorazowy koszt 119zł; w pakiecie otrzymujesz:

– Kartę z rozpisanym treningiem dostosowaną do Twoich celów. Na karcie znajdzie się opis ćwiczeń z grafikami przyrządów oraz opisem najważniejszych punktów instrukcji wykonania.

– Jedną modyfikację karty w przypadku gdyby któreś z proponowanych ćwiczeń Ci nie odpowiadały.

– Kartę osiągów, która będzie przez Ciebie wypełniania po każdym treningu, a która będzie mierzyć Twoje postępy oraz śledzić treningi.

————————————————

Pakiet TRENING STANDARD – Jednorazowy koszt 119zł + 80 zł miesięcznie (począwszy od pierwszego miesiąca); w pakiecie otrzymujesz:

– Kartę z rozpisanym treningiem dostosowaną do Twoich celów. Na karcie znajdzie się opis ćwiczeń z grafikami przyrządów oraz opisem najważniejszych punktów instrukcji wykonania.

– Dwie modyfikacje karty w przypadku gdyby któreś z proponowanych ćwiczeń Ci nie odpowiadały.

– Kartę osiągów, która będzie przez Ciebie wypełniania po każdym treningu, a która będzie mierzyć Twoje postępy, na jej podstawie będą dobierane dodatkowe ćwiczenia, obciążenie oraz zmiana intensywności treningów.

– Kartę pomiarów, która służyć będzie do śledzenia ustalonych przez Ciebie celów, wypełniana rzetelnie umożliwi lepsze dostosowanie i personalizację treningu.

– Ustanowienie długo i krótkodystansowych celów Twojego Treningu Personalnego.

– Kontakt ze mną przez Messengera / WhatsApp / Line / Instagram, gdzie będę odpowiadać na wszelkie Twoje pytania odnośnie treningów.

Co dwa tygodnie przesyłasz mi na adres e-mail wypełnioną kartę osiągów, na jej podstawie wysyłam komentarz dotyczący zmian w treningach, na jakich ćwiczeniach masz się skupić najbardziej, gdzie zwiększyć obciążenie, a gdzie zmniejszyć.

————————————————

Pakiet TRENING ROZSZERZONY – Jednorazowy koszt 139zł + 130zł miesięcznie (począwszy od pierwszego miesiąca), w pakiecie znajduje się wszystko to co w pakiecie TRENING STANDARD, a oprócz tego:

– Dwie półgodzinne konsultacje w miesiącu, za pomocą Messengera, WhatsApp, o wybranej przez Ciebie porze (dostępność wieczorami oraz weekendy), gdzie odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące treningów lub odżywiania oraz poświęcę ten czas tylko Tobie.

– Krótkie filmiki na życzenie wyjaśniające wykonanie ćwiczeń oraz ich prezentację w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

– Nagrody motywacyjne za osiągnięcie konkretnych celów, np. wegańskie zdrowe słodycze za konkretny wynik na siłowni czy na bieżni, koszulka z logo WegaFitness za ukończenie maratonu etc.

————————————————

Pakiet TRENING STANDARD + PROPOZYCJE POSIŁKÓW – Jednorazowy koszt 169zł + 80zł miesięcznie (począwszy od pierwszego miesiąca); w pakiecie otrzymujesz wszystko to co w pakiecie TRENING STANDARD, a dodatkowo:

– Trzy modyfikacje karty w przypadku gdyby któreś z proponowanych ćwiczeń Ci nie odpowiadały.

– Rozpiskę posiłków (wegańską) dostosowaną do Twojego sposobu odżywiania oraz zapotrzebowania kalorycznego, do tego linki do przepisów oraz stron trzecich, które pomogą Ci w wyborach żywieniowych, porady dietetyczne dostosowane do Twojego stylu życia.

– Propozycję 5 śniadań, obiadów, kolacji oraz przekąsek dostosowanych do Twoich preferencji żywieniowych.

– Kartę logowania posiłków, która umożliwi Ci dostosowanie się do założonego planu oraz śledzenie wartości spożywanych posiłków.

– Jedną modyfikacją propozycji posiłków w przypadku, gdyby te zawarte w pakiecie nie odpowiadały Ci smakowo lub pod względem dostępności składników.

————————————————

Pakiet TRENING ROZSZERZONY + PROPOZYCJE POSIŁKÓW – Jednorazowy koszt 199zł + 130zł miesięcznie (począwszy od pierwszego miesiąca), w pakiecie znajduje się wszystko to co w pakiecie TRENING ROZSZERZONY oraz TRENING STANDARD + PROPOZYCJE POSIŁKÓW, dodatkowo pakiet rozszerzony jest o:

– Propozycję dodatkowych 2 śniadań, obiadów, kolacji oraz przekąsek dostosowanych do Twoich preferencji żywieniowych.

– Dwie modyfikacje propozycji posiłków w przypadku, gdyby te zawarte w pakiecie nie odpowiadały Ci smakowo lub pod względem dostępności składników.

– Dożywotnie DARMOWE członkostwo na czacie trenera na stronie WEGAFITNESS.PL (w przypadku wykupienia pakietu na czas min. 6 miesięcy), gdzie co tydzień będę udzielać porad treningowych, dietetycznych, publikować linki / przepisy tylko i wyłącznie dla użytkowników czatu. Pakiet ten gwarantuje Ci więc dożywotnią opiekę trenera nawet wtedy, gdy przestaniesz już korzystać z moich usług.

————————————————

Dodatkowe usługi (mogą zostać wykupione poza pakietami):

30 minut konsultacji przez Messengera lub inny komunikator – 40zł
Rozpisanie nowej karty treningowej po wykorzystaniu modyfikacji – 119zł
Członkostwo na czacie trenera na stronie WEGAFITNESS.PL – 10zł miesięcznie

Zaznaczam od razu, że nie stosuję podejścia typu kopiuj/wklej jakich wiele wśród obecnych trenerów personalnych, otrzymujesz ode mnie kompletnie spersonalizowany plan treningowy dostosowany do Twoich potrzeb oraz celów, jeżeli masz tylko dwie hantle w domu, może jedynie piłkę i dwie taśmy elastyczne – nie ma problemu, poniżej znajduje się fragment przykładowej karty treningowej jednego z moich obecnych klientów:

UWAGA! Propozycje posiłków dostępne w pakietach to nie jest sztywna dieta, której musisz się trzymać, są to propozycje posiłków z podanymi punktami, które zostają Ci przydzielone na cały dzień, możesz wybrać dowolne posiłki, przekąski z rozpiski, byleby zmieścić się w przydzielonych punktach, na przykład otrzymujesz 25 punktów dziennie, posiłek warty jest 6, masz więc jeszcze 19 punktów do rozdysponowania. Nie musisz liczyć kalorii, białka, tłuszczy, sam decydujesz o tym co jesz w zależności od tego co masz w lodówce i na co masz ochotę, wszystkie przepisy jednak są udostępnione Tobie jak na dłoni. Do tego na końcu propozycji otrzymasz rozpiskę produktów wraz z punktami, które ułatwią Ci dobór składników w przypadku wypadu na miasto, surowych przekąsek typu owoc czy orzechy.

 

 

Propozycje posiłków będą dobrane do Twojego stylu żywienia, jesteś RAWtill4, a może nie lubisz chleba? Postaram się dobrać propozycje tylko i wyłącznie pod Ciebie.

Każdemu klientowi poświęcam znacznie więcej czasu niż robi to przeciętny trener, jestem do dyspozycji na Facebooku (zaproś mnie do znajomych), bardzo chętnie odpowiadam na wszelkie pytania, do każdego klienta podchodzę całkowicie indywidualnie.

Wiecie od dawna, że staram się wspierać wiele akcji, które pomagają zwierzętom, wspieram wszystkie te, które są udostępniane tutaj na blogu oraz na moim fanpejdżu na Facebooku, dlatego postanowiłem już na stałe przekazywać 10% moich zarobków na pomoc zwierzakom:).

Jeśli jesteś zainteresowany/na zapraszam do kontaktu poprzez adres e-mail –

WEGAFITNESS.TRENER@GMAIL.COM

lub Facebooka by umówić się na bezpłatną konsultację, ilość miejsc jest ograniczona.

Pozdrawiam:)