One Reply to “Vlog #37 – Depopulacja – Konieczność czy wymysł elit?”

  1. To może tak różowo nie wyglądać, bo większość terenu nie nadaje się na wydajną uprawę, są potrzebne obszary na lasy i życie dzikich zwierząt niezbędnych dla eko systemu, zapewnienie warunków do życia pszczół itd. Czyli połączenie 15 razy bardziej oszczędnej diety roślinnej[ z likwidacją upraw zwierząt hodowlanych do zera], ze zmniejszaniem ilości ludzi[do miliarda{minus 6,5 miliarda, zaczynając od przymusowej bezdzietności i surowych kar dla najbogatszych cwaniaczków i faszystów prawicowych stojących naprzeciw zmianom na lepsze}]] może uratować ludzkość i dzikie zwierzęta od wyginięcia. Inaczej wchodzimy w przepaść i krótkowzroczne interesy kapitalistycznych wyzyskiwaczy drogę do samozagłady tylko umacniają .Ludzie[poza wyjątkami] nie widzą nic poza czubkiem swego nosa i to ich zgubi.
    Depopulacja powinna się zacząć od kastracji niemowląt płci męskiej mięsożerców i namnażania się dzieci oszczędnych wegan. Czyli ludzie z instynktem macierzyńskim powinni przechodzić na weganizm i powinien nastąpić kult celibatu oraz trzeba poprawić antykoncepcję nieszkodliwą dla zdrowia. Edukacja[nie szkolnictwo pruskie ale nowoczesna neuro dydaktyka] w krajach afrykańskich i azjatyckich[Chiny, Indie itd] w których namnażanie ludzi jest największe, powinna przywrócić równowagę i po czasie kastracja może być niekonieczna.
    Ale teraz ludzie żyją w mrzonkach i takie radykalne metody wydają im się niedorzeczne, do czasu aż głód i kanibalizm stanie się codziennością . My weganie mamy czas i poczekamy aż głupcy otrzeźwieją i rozliczą wszystkich prawicowych wichrzycieli w stylu Korwina Mikke którzy mamili ich że przyroda jest niezniszczalna i ma bezgraniczne zasoby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *