Aktywista oraz weganin, Joey Carbstrong został zalany groźbami po publikacji swojego filmu odnoszącego się do wypowiedzi producentki nabiału Casey Treloar, która zamieściła materiał, w którym mówiła, że jej rodzinna farma bankrutuje. W odpowiedzi na jej film Joey zamieścił swój własny materiał i choć wypowiadał się z sympatią – opisał szczegółowo jak wygląda przemysł mleczny i zasugerował Casey znalezienie sobie po prostu innej pracy.

Film Carbstronga został udostępniony w wielu mediach, które określiły go jako „zadowolonego z siebie weganina”, w rezultacie został on obrzucony negatywnymi komentarzami od anty-wegan i jak sam stwierdził „wielbicieli mleka”.

„Ty mały, brudny, kłamiący faszysto, gdy cię dorwę, ty niedożywiony p****cu, nie żyjesz, Nie żyjesz” – brzmiał jeden z komentarzy. Joey udostępnił również jedną z wiadomości, która trafiła do niego poprzez stronę internetową: „Jeżeli nie przeprosisz Casey w ciągu 24 godzin  to cię dorwiemy. Nie popełnij błędu.”

„Hej, pop****cu. Nakarmię cię moją mięsną pięścią i wbiję twoje słabe zęby do gardła jeśli tylko cię zobaczę. Jesteś żałosną słabą c**ą i mam nadzieję, że gniew cię wkrótce znajdzie”.

Joey Carbstrong odpowiedział: „otrzymałem wiele gróźb przemocy, a nawet śmierci od wielu wielbicieli nabiału, więc postanowiłem odpowiedzieć na nie w materiale filmowym na Youtube by przeanalizować psychologię tych, którzy przeciwni są mojemu punktowi widzenia na etykę postępowania wobec zwierząt”.

„Myślałem, że weganie oskarżani są o bycie wojowniczymi i ekstremalnymi… ja jestem o to oskarżany… i jestem oskarżany o bycie agresywnym, więc czym są takie wiadomości?”.

Przedwczoraj zamieściłem news z wypowiedzią lekarza, który twierdził, że mleko działa jak amfetamina, jak widać, działa jeszcze w gorszy sposób, wywołując u ludzi agresję, miejmy tylko nadzieję, że nikt przez to nie ucierpi.

Źródło: plantbasednews

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *